Strona głównaOferty pracy

Oferty pracy

Recepcjonista/ka w hotelu

Hotel Beskid* znajduje się w pięknej, rekreacyjnej dzielnicy Bielska-Białej, na obrzeżach parku w Cygańskim Lesie. W pobliżu znajdują się min. korty tenisowe, basen na powietrzu, kolej gondolowa na Szyndzielnię, mały kompleks narciarski i liczne atrakcje w mieście i jego okolicach. Do aktywnego wypoczynku zachęcają liczne szlaki turystyczne, ścieżki rowerowe i tereny rekreacyjne dla dzieci i dorosłych.

Jeśli jesteś osobą, która lubi kontakt z ludźmi, posiada miłą aparycje, jest otwarta, komunikatywna, a uśmiech na twarzy gości jest Twoją osobistą satysfakcją to być może szukamy właśnie Ciebie!

Podstawowe informacje

  • Umowa o pracę na 1/2 etatu
  • Praca stacjonarna w Bielsku-Białej (dzielnica Cygański Las)
  • Praca zmianowa (3-4 dni w tygodniu) w stałych godzinach od 16:00-22:00
  • Wypłata miesięczna

Zakres obowiązków

  • Profesjonalna i miła obsługa recepcji i gości hotelowych
  • Meldowanie i wymeldowywanie gości zgodnie z obowiązującymi standardami
  • Odbieranie telefonów, obsługa skrzynki mailowej, przyjmowanie rezerwacji
  • Rozliczanie pobytu gości – wystawienie faktur/rachunków, odbieranie płatności
  • Sprzedaż usług hotelu – pokoje, bufet, mała gastronomia
  • Prowadzenie dokumentacji recepcji, sporządzenie raportów sprzedażowych
  • Zapewnienie gościom hotelu komfortowych warunków pobytu, udzielanie informacji, znajdywanie odpowiednich rozwiązań i pomaganie im w codziennych sytuacjach.
  • Dbanie o dobry wizerunek hotelu: estetykę stanowiska recepcji i przestrzeni wspólnych

Wymagania

  • Otwartość na ludzi, poczucie humoru, łatwość w nawiązywaniu kontaktów i budowaniu relacji
  • Odpowiedzialność i uczciwość
  • Punktualność i dyspozycyjność
  • Dokładność, rzetelność i dobra organizacja pracy
  • Nienaganna prezencja i wysoki poziom kultury osobistej
  • Świadomość związana z zasadami profesjonalnej obsługi gości
  • Wykształcenie minimum średnie
  • Znajomość obsługi komputera i urządzeń biurowych – kasa fiskalna, drukarka, terminal płatniczy itp.
  • Znajomość podstawowych zasad księgowania dokumentów (faktury, paragony)
  • Znajomość języka polskiego (płynnie w mowie i piśmie)
  • Znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (B2)

Mile widziane

  • Doświadczenie na stanowisku związanym z bezpośrednią obsługą klienta
  • Doświadczenie w branży hotelarskiej
  • Znajomość innych języków obcych np. Niemiecki, Francuski, Rosyjski

Oferujemy

  • Stałe wynagrodzenie na podstawie umowy o pracę
  • Możliwość rozwoju zawodowego
  • Szkolenie stanowiskowe
  • Darmowe miejsce parkingowe
  • Płatne nadgodziny
  • Kawa / herbata bez limitu
  • Praca w cichym spokojnym miejscu w przyjemnej atmosferze

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV ze zdjęciem na adres e-mail:

hotelbeskid@beskid.bielsko.pl

Zastrzegamy, że będziemy kontaktować się tylko z wybranymi kandydatami.

Administratorem danych osobowych jest Hotel Beskid S.C. Irena Skornóg & Mirosław Skornóg 43-309 Bielsko-Biała Olszówka 24, NIP: 5470052072 . Moje dane osobowe przetwarzane są w celu rekrutacji przez Administratora. Wiem, że przysługują mi następujące prawa: prawo żądania dostępu do swoich danych, prawo do ich sprostowania, prawo do usunięcia danych, prawo do ograniczenia przetwarzania, prawo do wniesienia sprzeciwu oraz prawo do przenoszenia danych. Więcej informacji na temat przetwarzania danych osobowych, znajduje się w Polityce Prywatności Administratora.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez Hotel Beskid S.C. Irena Skornóg & Mirosław Skornóg 43-309 Bielsko-Biała Olszówka 24, NIP: 5470052072 zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby bieżącej rekrutacji. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana. Dodatkowo wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w załączonych dokumentach aplikacyjnych (w tym wizerunku), na potrzeby przyszłych rekrutacji przez okres 12 miesięcy. Zgoda jest dobrowolna i może być w każdym czasie wycofana.

Jak aplikować?