Strona głównaPrzyjęcia

Przyjęcia

Imprezy okolicznościowe dla twojej rodziny lub firmy

Hotel dysponuje jedną, dużą salą bankietową, na której spokojnie bawić może się do 30 osób. ( 50 osób w ustawieniu kinowym )Druga, mniejsza salka jest w stanie pomieścić 15 osób – idealna na małe przyjęcie w rodzinnej atmosferze. Godzinę rozpoczęcia przyjęcia, menu, aranżację sali, wyposażenie i ewentualną oprawę muzyczną dostosujemy do Państwa oczekiwań.

Komunie i chrzciny

Komunie i chrzciny To dwa niezwykle ważne wydarzenia w życiu każdego młodego człowieka lub świeżo upieczonych rodziców. Zapewnimy ciepłą, rodzinna atmosferę w tym szczególnym dla Państwa dniu.

Urodziny, Imieniny

Nie ma lepszej okazji do spotkania się w gronie rodziny i przyjaciół jak urodziny lub rocznica ślubu. Obiad w małym, kameralnym gronie a może większa impreza zamknięta – zajmiemy się wszystkim.

Bankiety, kolacje firmowe

Nic tak nie sprzyja integracji jak imprezy firmowe i eventy w plenerze. Impreza tego typu z pewnością pozytywnie wpłynie na morale pracowników, relacje z klientami i wyniki handlowe firmy.

Konferencje i szkolenia

Jesteśmy w stanie przygotować dla Państwa małą konferencję lub szkolenie pracowników wraz z noclegami i pełnym wyżywieniem dla grup nie przekraczających 35 osób.

Imprezy okolicznościowe

A może po prostu najzwyklejsze na świecie spotkanie przy kawie i ciastku w gronie najbliższych przyjaciół? Jak najbardziej! Nasz personel dopełni wszelkich starań i zadba o wszystkie szczegóły.